دانلود فونت نیریزی- فونت مفاتیح الجنان – Neirizi font

ساخت وبلاگ
چکیده : لینک دانلود:اشتراک گذاری: دومین فونت استاندارد یونیکد توسط شورای عالی اطلاع رسانی بنام فونت «نیر... با عنوان : دانلود فونت نیریزی- فونت مفاتیح الجنان – Neirizi font بخوانید :
لینک دانلود:دریافت - Download
اشتراک گذاری: Telegram twitter facebook googleplus

دومین فونت استاندارد یونیکد توسط شورای عالی اطلاع رسانی بنام فونت «نیریزی» ساخته شد.

فونت نیریزی | طراحی کاور توسط بهرنگ نامداری

با تهیه فونت فارسی‌نویس نیریزی، به‌عنوان خط قرآنی-ایرانی، امکان دانلود این فونت از وبگاه شورای عالی اطلاع‌رسانی فراهم شد.به‌گزارش واحد ارتباطات دبیرخانه شورای عالی اطلاع‌رسانی، هم‌اکنون پس از تهیه نسخه اولیه فونت نیریزی توسط مجری قرارداد، این شورا اقدام به انتشار فونت مذکور جهت استفاده و اظهارنظر کاربران کرده است.

بر این اساس از کاربران، کار‌شناسان، صاحب‌نظران و استادان متخصص درخواست شده تا نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خویش را پس از نصب و استفاده از این فونت به کارگروه خط و زبان فارسی به نشانی farsi@scict. ir ارسال کنند. گفتنی است چندی قبل نیز با تهیه فونت نستعلیق، امکان دانلود رایگان این فونت از همین وبگاه فراهم شده بود که با استقبال خوب کاربران مواجه شد.
طریقه فعالسازی : بعد از باز کردن فایل زیپ فونت Neirizi.ttf را کپی کرده و به Control Panel و در داخل پوشه Fonts کپی کرده. فونت نیریزی نصب شد و می‌توانید در تمامی برنامه‌ها از این فونت استفاده کنید.

...
نویسنده : خنجی بازدید : 5 تاريخ : شنبه 22 دی 1397 ساعت: 2:37