دانلود فونت خش – فونتی باحال مثل مردمان یزد – Khash Font

ساخت وبلاگ
چکیده : لینک دانلود :اشتراک گذاری: این هم یک فونت خوشمزه به خوشمزگی کیک یزدی!... با عنوان : دانلود فونت خش – فونتی باحال مثل مردمان یزد – Khash Font بخوانید :
لینک   دانلود  :دریافت - Download
اشتراک گذاری: Telegram twitter facebook googleplus

این هم یک   فونت   خوشمزه به خوشمزگی کیک یزدی!   فونتی   که دیشب مرتضی آخوندپور در اختیار من گذاشتند تا در ایران فونت منتشر کنم. و البته این افتخار ماست که فونت یک جوان باصفای یزدی را برای دانلود رایگان منتشر کنم. فونت خش یک فونت فانتزی و تا حدودی گرافیکی است.

یزد مرکز استان و شهرستان یزد در مرکز ایران است. این شهر یکی از کلان‌شهرهای ایران است. بین رشته‌های شیرکوه و خرانق و در دشتی گسترده به نام دشت یزد ـ اردکان قرار گرفته‌است. به قسمی که نخستین صندوق امانات جهان در ۱۷۰۰ سال پیش در حوضه تمدن این شهر بنا نهاده شده‌است.[۲] اوج آبادانی یزد از سدهٔ «هشتم هجری» به بعد بوده و اتابکان یزد از مهم‌ترین عوامل پیش‌رفت این شهر در سده‌های گذشته به‌شمار می‌روند.[۳] یزد در منطقه فلات مرکزی ایران واقع شده‌است.

فونتی که برای نوشته های صمیمی بسیار مناسب است. اصلا بهتر است پوسترهای این فونت را خودتان ببینید تا متوجه منظورم شوید

دانلود فونت جدید خش

دانلود فونت جدید خش

دانلود فونت جدید خش

این فونت زیبا و جذاب را مرتضی آخوندپور طراحی و پیاده سازی کردند و برای انتشار رایگان در اختیار ایران فونت قرار دادند. امدوارم از تایپ با این فونت لذت ببرید.

...
نویسنده : خنجی بازدید : 8 تاريخ : يکشنبه 9 دی 1397 ساعت: 7:37