طراحی فونت توسط Fontself در فتوشاپ

ساخت وبلاگ
چکیده : 0 مصلم آموزش, خبر و اطلاعیه 2 ساعت قبل تیم Fontself که در زمینه تولید پلاگین و افزونه های متعددی ب... با عنوان : طراحی فونت توسط Fontself در فتوشاپ بخوانید :
0

مصلم آموزش, خبر و اطلاعیه 2 ساعت قبل

تیم Fontself که در زمینه تولید پلاگین و افزونه های متعددی برای نرم افزارهای مختلف نظیر Photoshop و Illustrator و … فعالیت می کند به تازگی پلاگین جدیدی برای   فتوشاپ   درست کرده اند که مخصوص طراحان تایپ فیس است.

در واقع برای   طراحی     فونت   لازم به برنامه جانبی دیگری نیست و همه مراحل داخل خود فتوشاپ می تواند صورت بگیرد و در نهایت با پسوند OTF از آنها خروجی بگیرید. همین پلاگین برای نرم افزار Illustrator نیز در دسترس است. برای تهیه این پلاگین می توانید از سایت آنها اقدام کنید.

این پلاگین Fontself Maker نام دارد و پروسه طراحی فونت را خیلی ساده تر کرده است. شما فقط کافی است در فتوشاپ حروف خود را طراحی کنید و سپس آنها را داخل محیط مربوطه این پلاگین ببرید.

منبع
اشتراک گذاری: Telegram twitter facebook googleplus

font iran fontiran iran font iranfont آموزش Fontself ایران فونت طراحی Fontself طراحی فونت طراحی فونت   توسط   Fontself طراحی فونت توسط Fontself در فتوشاپ طراحی فونت در فتوشاپ فونت فونت Fontself فونت ایران

  

...
نویسنده : خنجی بازدید : 6 تاريخ : يکشنبه 9 دی 1397 ساعت: 7:37