دانلود فونت آسمان ورژن جدید

ساخت وبلاگ
چکیده : لینک دانلود,:اشتراک گذاری: قلم آسمان, با توجه به نیازهای جامعه ما و گسترش قلم های فارسی و تاکی... با عنوان : دانلود فونت آسمان ورژن جدید بخوانید :
لینک دانلود,:دریافت - Download
اشتراک گذاری: Telegram twitter facebook googleplus

قلم آسمان, با توجه به نیازهای جامعه ما و گسترش قلم های فارسی و تاکید مقام معظم رهبری بر گسترش زبان فارسی }از پیشرفت علمی در کشور برای گسترش و نفوذ زبان فارسی استفاده شود.

زبان خیلی مهم است برادران و خواهران عزیز! اهمیت زبان ملی یک کشور برای خیلی‌ها هنوز دانسته و شناخته نیست. زبان فارسی باید گسترش پیدا کند. باید نفوذ فرهنگیِ زبان فارسی در سطح جهان روزبه‌روز بیشتر شود. فارسی بنویسید، فارسی واژه‌سازی کنید و اصطلاح ایجاد کنید. کاری کنیم که در آینده، آن کسانی که از پیشرفتهای علمی کشور ما استفاده میکنند، ناچار شوند بروند زبان فارسی را یاد بگیرند.طراحی و اجرا گردیده است.

تمامی حروف جدید, و ایده ی اولیه آن براساس تایپ فیس بانک سامان و با تغییرات زیادی طراحی و اجرا و شده است که سعی برآن بوده تا نسبت به فونت هایی که تا بحال طراحی و ارائه شده وجه تمایزی داشته باشد که ان شاء الله این اتفاق افتاده باشد.

این فونت در نگاه اول شاید محدود به خط کرسی بنظر برسد ولی در عین حال استفاده بصورت های دیگر ، خلاقیت افرادی که از این فونت استفاده می کنند را میطلبد.

این فونت دارای ضخامت ها و زاویه های یکسان می باشد و سعی شده است در کنار جذابیت تا حد امکان خوانایی وجود داشته باشد.

این فونت برای مصارف مختلف قابل استفاده است ولی شاید بیشتر از  آن در تیتر،سوتیتر ، عنوان وشاید هم لوگو تایپ مورد استفاده قرار گیرد.

قلم آسمان, فونتی ساده در عین حال فانتزی، جوان ، با انرژی است که این موارد را می توان از خصوصیات فرمی آن برشمرد.

فونت آسمان, در تابستان 1395 شروع شده و در شهریورماه همین سال توسط قاسم نجاری طراحی و به بهره برداری رسیده است.

قلم آسمان, دومین فونت این طراح بعد از فونت (قاسم) می باشد،که جهت استفاده رایگان در سایت ایران فونت قرار داده شده است.

این فونت را به آسمان,ی های ایران اسلامی (شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم) تقدیم می کنیم.

...
نویسنده : خنجی بازدید : 4 تاريخ : جمعه 16 آذر 1397 ساعت: 11:41