دانلود فونت فارسی شده میزان – Mizan typeface

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

فونت, میزان, ، یک متن برای خواندن صاف بدون وقفه

میزان, واژه عربی برای تعادل است و بر اساس نام اصلی این مفهوم ، این متن به عنوان تعادل سنت و مدرنیته ، آشنایی و نوآوری ، یکپارچگی و شخصیت قوی ، مدیتیشن و ظرافت معناست.

این نشانه های اصلی خود را از سبک نوشتی خود می گیرد در حالی که یک شخصیت و بافت معاصر است. Modulation ابعاد راحت ، اشکال واضح و متضاد با استفاده از مجموعه های گسترده ای از لیگاتورها و فرم های متناوب می کند ایده آل Mizan برای یک تجربه خواندن بی نظیر بدون وقفه برای متون طولانی است . طبیعت مایع آن، اتصالات نرم بازوها و مقاطع گرد شده ، بافت نرم Mizan را تسکین دهنده و دوستانه می سازد.

این فونت, در چهار وزن نازک ، معمولی ، معمولی بلد ، و شارپ سیاه ارایه شده است

میزان, اولین خانواده یک سیستم بزرگ است که یک خانواده را در یک زمان دنبال می کند. سیستم نوع Mizan & Co روش های مختلف ایجاد سلسله مراتب اطلاعات را مطالعه می کند.

از یک سو به نظر می رسد که چگونه در تاریخ اسکریپت عربی سلسله مراتب با ایجاد مجموعه های متفاوتی از حروف (سبک های خوشنویسی) برای اندازه های بزرگ و کوچک و یا برای تاکید به دست آورد.

از سوی دیگر، این روش روش متداول در حروف چاپی را در بر میگیرد که در آن مقادیر مختلف مجموعه یکسان برای اهداف مختلف ایجاد شده است. اطلاعات بیشتر در مورد سیستم نوع در زمان مناسب!

فونت, میزان, یک فونت, عربی فارسی, شده دیگری است که در ایران فونت, برای کاربران خوب ایرانی معرفی میشود. امیدواریم از تایپ با آن لذت ببرید. و همچنین برای شما عزیزان پرکاربرد و مفید باشد.
...
نویسنده : خنجی بازدید : 4 تاريخ : شنبه 10 آذر 1397 ساعت: 23:56

close
تبلیغات در اینترنت