فوت بهیج نسیم – Bahij Nassim | بلاگ

فوت بهیج نسیم – Bahij Nassim

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

اشتراک گذاری:Telegram twitter facebook googleplus

درباره فونت بهیج نسیم

فونتهای بهیج از سری فونتهای تصحیح شده ایست که توسط یک آکادمی مجازی توسعه یافته است. این فونتها تصحیح شده ی فونتهای رایج فارسی، عربی  نظیر Nazanin ،Nassim و… می باشد. خوبی این فونتها نسبت به سایر سری ها اینست که ویرایشهایی نیز برای حروف لاتین، اعراب و علایم صورت گرفته و کاراکترهایی گنجانده شده است که باعث کاملتر شدن این فونتها نسبت به سایر نموده است مثلا در برخی از فونتهای های رایج حروف لاتین پشتیبانی نمی شود و هنگام نمایش برای حروف لاتین از فونتهای دیگر نظیر Tahoma و یا Arial فراخوانی می شود و به همین دلیل است که هنگام تخصیص آنها در وب از چندین فونت پشت سر هم استفاده می شود.

در واقع همه چیز در این فونتها رعایت و تصحیح شده است. در این مجموعه ۱۳۸ فونت به فرمتهای لازم تبدیل شده(۶۹ فونت با پسوند woff و ۶۹ فونت با پسوند eot) که دریافت فرمت ttf آن رایگان است.

در کجا میتوان از فونت بهیج نسیم استفاده کرد؟

ما این فونتها را برای وب سایتهایی که بیشتر خواندنی تر هستند(نظیر وبلاگها) پیشنهاد می کنیم چرا که مشمول فونتهایی است که میتوان سریع متون را خواند و همچنین با پشتیبانی کامل از حروف لاتین و سایر کاراکترهای لازم باعث همخوان شدن متون فارسی و انگلیسی در کنار هم می شود. طبیعی است که بدلیل گنجاندن سایر حروف علاوه بر کاراکترهای فارسی ، نسبت به سایر فونتها حجم بیشتری دارد.

راستی منتظر نظرات و دیدگاه های شما در رابطه با فونت بهیج نسیم هسیم.

عناوین مرتبط

فونت بهیج رویا – Bahij Roya font
دانلود فونت بسیار زیبا و خاص دیودروم عربیک –...
دانلود نسخه جدید فونت بی یکان B Yekan...
دانلود فونت فارسی شبنم – Free download shabn...
...
نویسنده : خنجی بازدید : 36 تاريخ : يکشنبه 15 مرداد 1396 ساعت: 2:23