فونت گلایل – Glayol font | بلاگ

فونت گلایل – Glayol font

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

اشتراک گذاری:Telegram twitter facebook googleplus

طراحی فونت گلایل جهت دور شدن از هرگونه روزمرگی که در امر طراحی انواع فونت فارسی برای طراح بوجود می آید در سال ۱۳۹۴ شروع و با صبر و حوصله و تاکید بر امر زیبایی نوشتار ادامه پیدا کرد و با بوجود آمدن بستری مناسب برای ارائه به علاقمندان در سایت ایران فونت در سال ۱۳۹۶ جهت فروش عرضه گردید . شعار فونتی برای تمام فصول برای این فونت انتخاب گردیده است که با ذوق و سلیقه و استفاده به جا یک طراح از این قلم به صورت کامل محقق خواهد شد . ما این قلم را به گرافیست های حرفه ای، کانون های تبلیغاتی، انتشارات و افراد خوش ذوق و افرادی که علاقه به ابداع و کارهای جدید دارند توصیه میکنیم. امیدواریم شما نیز همچون ما از تایپ با این فونت لذت ببرید..

این فونت در یک وزن و با فرمت ttf منتشر شده است. و از تمامی حروف فارسی و عربی و البته حروف انگلیسی به خوبی پشتیبانی می کند.

فونت دست نویس گلایل را چگونه تهیه کنیم؟

این فونت تنها در سایت ایران فونت و پس از پرداخت هزینه آن قابل تهیه است. هر گونه انتشار این فونت در سایت های دیگر خلاف قانون و پیگرد قانونی دارد. برای خرید روی گزینه سبز رنگ ستون سمت کناری اقدام کنید. از اهتمام کاربران در تهیه این فونت تنها از طریق سایت ایران فونت سپاسگذاریم.

در کجا میتوان از این فونت استفاده کرد؟

از قلم گلایل می توانید در در تمام پلت فرمها شامل تمامی نسخه های ویندوز، مک، ios، اندروید، وب و… قابل استفاده است.

عناوین مرتبط

دانلود فونت ملت – زیبا و خاطره انگیز –...
فونت بستانی – Bustani font
دانلود فونت جدید کویر
دانلود فونت فارسی شبنم – Free download shabn...
...
نویسنده : خنجی بازدید : 125 تاريخ : يکشنبه 15 مرداد 1396 ساعت: 2:23