فونت بهیج مونا – Bahij Muna font | بلاگ

فونت بهیج مونا – Bahij Muna font

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

اشتراک گذاری:Telegram twitter facebook googleplus

درباره فونت بهیج مونا

فونت بهیج مونا از سری فونتهای تصحیح شده ایست که توسط یک آکادمی مجازی توسعه یافته است. این فونتها تصحیح شده ی فونتهای رایج فارسی، عربی  نظیر Nazanin ،Nassim و… می باشد. خوبی این فونتها نسبت به سایر سری ها اینست که ویرایشهایی نیز برای حروف لاتین، اعراب و علایم صورت گرفته و کاراکترهایی گنجانده شده است که باعث کاملتر شدن این فونتها نسبت به سایر نموده است مثلا در برخی از فونتهای های رایج حروف لاتین پشتیبانی نمی شود و هنگام نمایش برای حروف لاتین از فونتهای دیگر نظیر Tahoma و یا Arial فراخوانی می شود و به همین دلیل است که هنگام تخصیص آنها در وب از چندین فونت پشت سر هم استفاده می شود.

در واقع همه چیز در این فونتها رعایت و تصحیح شده است. در این مجموعه ۱۳۸ فونت به فرمتهای لازم تبدیل شده(۶۹ فونت با پسوند woff و ۶۹ فونت با پسوند eot) که دریافت فرمت ttf آن رایگان است.

در کجا میتوان از فونت بهیج مونا استفاده کرد؟

ما این فونتها را برای وب سایتهایی که بیشتر خواندنی تر هستند(نظیر وبلاگها) پیشنهاد می کنیم چرا که مشمول فونتهایی است که میتوان سریع متون را خواند و همچنین با پشتیبانی کامل از حروف لاتین و سایر کاراکترهای لازم باعث همخوان شدن متون فارسی و انگلیسی در کنار هم می شود. طبیعی است که بدلیل گنجاندن سایر حروف علاوه بر کاراکترهای فارسی ، نسبت به سایر فونتها حجم بیشتری دارد.

راستی منتظر نظرات و دیدگاه های شما در رابطه با فونت بهیج مونا هسیم.

عناوین مرتبط

قلم فانتزی رفاقت
قلم جدید صانع ژاله
فونت شمس
فونت جدید غم آزاد
...
نویسنده : خنجی بازدید : 10 تاريخ : پنجشنبه 5 مرداد 1396 ساعت: 4:23